sobota, 8 marca 2014

Siła pisana szminką

Stowarzyszenie Marka Polka :)
Ósmy marca kojarzy mi się od dawna z tulipanami i kolejką do kwiaciarni... A po dzisiejszym dniu także ze zdjęciami i prezentem, który dostałem od Dziewczyn ze stowarzyszenia Marka Polka :) Otóż postanowiły One zrobić event w galerii Wisła z wieeelkim lustrem i szminką - każda kobieta mogła napisać na nim, co daje Jej siłę - odpowiedzi były przeróżne, od schabowego, przez sex, po czekoladę i motocykle ;) Dodatkowo, w małej tajemnicy organizowaliśmy z członkiniami wystawę zdjęć - każda została sfotografowana tak, jak siebie widzi :) Miło mi,, jako członkowi Płockiej Grupy Fotograficznej i fotografowi, było uczestniczyć w tym przedsięwzięciu :) To było naprawdę fajne święto ! :) Zapraszam na krótką relację.
6 komentarzy:

 1. Bardzo fajna, energetyczna fotorelacja. Podoba mi się i usmiecham się do Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, również się uśmiecham :) Było bardzo energetycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny event, świetna fotorelacja... bo przecież mamy super fotografa :- D Rewelacyjny dzień spędzony w gronie przyjaciół... pierwszy, oby nie ostatni :-) Pozdrawiamy cieplutko :-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo miły dzień, dużo pozytywnej energii. Rewelacyjna fotorelacja. Do następnego razu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne i przepiękne zdjęcia jako fantastyczne wspomnienie niesamowitego dnia. Dnia pełnego wrażeń, uśmiechów i pozytywnej energii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Energię czuję do dziś :) Jesteście Boskie :)

  OdpowiedzUsuń